WC čistící sada Lineabeta Venessia, zlatý rámeček

52906.3
Neohodnoceno
  • 4 876 Kč 488 Kč –10 %
  • Do 4 týdnů
    Můžeme doručit do: 4.12.2020
4 388 Kč / ks
Kategorie: Koupelna
Výrobce: Lineabeta
Série: Venessia
Barva: Bílá
 
WC čistící sada, keramická, bílá, závěsná do rámečku. Rámeček v povrchové úpravě: leštěný zlatý povrch. Sada je včetně rámečku!

Série Venessia dokáže svým zajímavým vzhledem vdechnout eleganci každému stylu koupelny. Všechny doplňky jsou závěsné, takže vám ušetří místo na umyvadle a usnadní úklid. Další výrobky ze této krásné a jemné série naleznete zde.

Rámeček je možné připevnit navrtáním pomocí vrutů, tak také přilepením. Součástí balení jsou vruty. V případě možnosti přilepením, je třeba doobjednat lepidlo, které není součástí balení - viz Vhodné příslušenství. 

Rozměr:  Ø 90 mm x v. 385 mm. Bližší údaje viz. technický nákres.

Lineabeta – koupelnové doplňky, umyvadlové mísy.

Když se zeptáte Italů na nejlepšího výrobce koupelnových doplňků, spousta z nich vám odpoví „Lineabeta“.

Tuto rodinnou firmu založil v roce 1980 Carlo Capitanio a dnes ji řídí jeho dcera. Lineabeta je v Itálii velmi populární, najdeme ji ve více než 1500 showroomech po celé zemi. Obliba značky stoupá celosvětově, daří se exportu, dnes zastoupení Lineabety najdeme již v 60 zemích. U nás se těší oblibě zvláště série, které kombinují kov s keramikou, a také série s matnými povrchovými úpravami, především černá a bílá matná.

 
Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.