rámeček Ø 70 mm Lineabeta Napie, chrom

53011.29
Neohodnoceno
  • 1 z 2
  • 1 038 Kč 104 Kč –10 %
  • Do 4 týdnů
    Můžeme doručit do: 31.5.2021
934 Kč / ks
Kategorie: Koupelna
Výrobce: Lineabeta
Série: Napie
Materiál: Chrom
Barva: Chrom
 

Rámeček pro umístění pohárku, mýdlenky a dávkovače, viz sekce Vhodné příslušenství. Materiál rámečku: chrom.

Série Napie je líbivá svými oblými tvary a je skvělým doplněním do klasické i do moderní "hranaté" koupelny. U doplňků si můžete vybrat z bílé keramiky, leštěné nerezové oceli a matného skla.


Rámeček je možné připevnit navrtáním pomocí vrutů, tak také přilepením. Součástí balení jsou vruty. V případě možnosti přilepením, je třeba doobjednat lepidlo, které není součástí balení - viz Vhodné příslušenství. 

Rozměr rámečku:  v. 60 mm x Ø 70 mm, bližší údaje viz technický nákres.

Lineabeta – koupelnové doplňky, umyvadlové mísy.

Když se zeptáte Italů na nejlepšího výrobce koupelnových doplňků, spousta z nich vám odpoví „Lineabeta“.

Tuto rodinnou firmu založil v roce 1980 Carlo Capitanio a dnes ji řídí jeho dcera. Lineabeta je v Itálii velmi populární, najdeme ji ve více než 1500 showroomech po celé zemi. Obliba značky stoupá celosvětově, daří se exportu, dnes zastoupení Lineabety najdeme již v 60 zemích. U nás se těší oblibě zvláště série, které kombinují kov s keramikou, a také série s matnými povrchovými úpravami, především černá a bílá matná.

 
Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.