pohárek Lineabeta Napie, bílý

53020.09
Neohodnoceno
  • 629 Kč 63 Kč –10 %
  • Do 4 týdnů
    Můžeme doručit do: 14.1.2022
566 Kč / ks
Kategorie: Koupelna
Výrobce: Lineabeta
Série: Napie
Materiál: Keramika
Barva: Bílá
 

Keramický pohárek, na postavení nebo závěsný do rámečku. Při volbě závěsné varianty je rámeček nutno dokoupit (viz. sekce Vhodné příslušenství). 

Série Napie je líbivá svými oblými tvary a je skvělým doplněním do klasické i do moderní "hranaté" koupelny. U těchto koupelnových doplňků si můžete vybrat z bílé keramiky, leštěné nerezové oceli a matného skla.

Celou nabídku z této série naleznete zde.


Rozměr pohárku:  v. 105 mm x h. 80 mm x š. 80 mm, bližší údaje viz technický nákres.

Lineabeta – koupelnové doplňky, umyvadlové mísy.

Když se zeptáte Italů na nejlepšího výrobce koupelnových doplňků, spousta z nich vám odpoví „Lineabeta“.

Tuto rodinnou firmu založil v roce 1980 Carlo Capitanio a dnes ji řídí jeho dcera. Lineabeta je v Itálii velmi populární, najdeme ji ve více než 1500 showroomech po celé zemi. Obliba značky stoupá celosvětově, daří se exportu, dnes zastoupení Lineabety najdeme již v 60 zemích. U nás se těší oblibě zvláště série, které kombinují kov s keramikou, a také série s matnými povrchovými úpravami, především černá a bílá matná.

 
Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.