pohárek Lineabeta Icselle, bílý

52891.09
Neohodnoceno
  • 1 z 2
  • 1 258 Kč 126 Kč –10 %
  • Do 4 týdnů
    Můžeme doručit do: 30.10.2020
1 132 Kč / ks
Kategorie: Koupelna
Výrobce: Lineabeta
Série: Icselle
Barva: Bílá
 

Pohárek keramický, bílý, závěsný do rámečku nebo na postavení. Při volbě závěsné varianty je rámeček nutno dokoupit (viz. sekce Vhodné příslušenství), podle velikosti rámečku lze zkombinovat s dávkovačem mýdla, klasickou mýdlenkou nebo jako držák ručníků.

Kolekce je inspirovaná jednou z nejoblíbenějších sérií - Skuara, v tomto novém pojetí však naleznete zaoblenější hrany a jemnější tvary. Příslušné rámečky mají čistý, jednolitý, ničím nerušený povrch.

Další výrobky ze série Icselle naleznete zde.


Rozměr pohárku:  v. 105 mm x h. 107 mm x š. 76 mm.

 

Lineabeta – koupelnové doplňky, umyvadlové mísy.

Když se zeptáte Italů na nejlepšího výrobce koupelnových doplňků, spousta z nich vám odpoví „Lineabeta“.

Tuto rodinnou firmu založil v roce 1980 Carlo Capitanio a dnes ji řídí jeho dcera. Lineabeta je v Itálii velmi populární, najdeme ji ve více než 1500 showroomech po celé zemi. Obliba značky stoupá celosvětově, daří se exportu, dnes zastoupení Lineabety najdeme již v 60 zemích. U nás se těší oblibě zvláště série, které kombinují kov s keramikou, a také série s matnými povrchovými úpravami, především černá a bílá matná.

 
Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.