mýdlenka Lineabeta Napie, bílá

53021.09
Neohodnoceno
  • 692 Kč 69 Kč –10 %
  • Do 4 týdnů
    Můžeme doručit do: 6.9.2021
623 Kč / ks
Kategorie: Koupelna
Výrobce: Lineabeta
Série: Napie
Materiál: Keramika
Barva: Bílá
 

Bílá keramická mýdlenka, na postavení nebo závěsná do rámečku. Při volbě závěsné varianty je rámeček nutno dokoupit (viz. sekce Vhodné příslušenství). 

Série Napie je líbivá svými oblými tvary a je skvělým doplněním do klasické i do moderní "hranaté" koupelny. U těchto koupelnových doplňků si můžete vybrat z bílé keramiky, leštěné nerezové oceli a matného skla.

Další výrobky ze série Napie naleznete zde.


Rozměr mýdlenky:  v. 45 mm x Ø 120 mm, bližší údaje viz technický nákres.

Lineabeta – koupelnové doplňky, umyvadlové mísy.

Když se zeptáte Italů na nejlepšího výrobce koupelnových doplňků, spousta z nich vám odpoví „Lineabeta“.

Tuto rodinnou firmu založil v roce 1980 Carlo Capitanio a dnes ji řídí jeho dcera. Lineabeta je v Itálii velmi populární, najdeme ji ve více než 1500 showroomech po celé zemi. Obliba značky stoupá celosvětově, daří se exportu, dnes zastoupení Lineabety najdeme již v 60 zemích. U nás se těší oblibě zvláště série, které kombinují kov s keramikou, a také série s matnými povrchovými úpravami, především černá a bílá matná.

 
Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.