dvojháček Lineabeta Saeta, výběr barev

51813.09 51813.18 Zvolte variantu
Neohodnoceno
  • 1 z 3
  • 912 Kč 91 Kč –10 %
  • Zvolte variantuDo 4 týdnůDo 4 týdnů
    Můžeme doručit do: 4.11.2021 4.11.2021
821 Kč
  • Barva povrchu
Kategorie: Koupelna
Výrobce: Lineabeta
Série: Saeta
Barva: Bílá, Černá
 

Dvojháček pro zavěšení ručníků nebo oblečení Lineabeta Saeta. Dvojháček si můžete vybrat v barvě bílé nebo černé - vybírejte v roletce Barva povrchu. 

Série Saeta představuje doplňky z lakovaného hliníku s jemnými a měkkými tvary. Doplňky se připevňují navrtáním pomocí vrutů.

Další doplňky ze série Saeta naleznete zde.

Rozměry: š. 110 x h. 33 x v. 50 mm.

Materiál: lakovaný hliník.

POZOR: Poslední ilustrační obrázek zobrazuje nový způsob uchycení doplňků - šrouby jsou schovány pod destičkami, které mají stejné barevné provedení jako doplněk! 

Lineabeta – koupelnové doplňky, umyvadlové mísy.

Když se zeptáte Italů na nejlepšího výrobce koupelnových doplňků, spousta z nich vám odpoví „Lineabeta“.

Tuto rodinnou firmu založil v roce 1980 Carlo Capitanio a dnes ji řídí jeho dcera. Lineabeta je v Itálii velmi populární, najdeme ji ve více než 1500 showroomech po celé zemi. Obliba značky stoupá celosvětově, daří se exportu, dnes zastoupení Lineabety najdeme již v 60 zemích. U nás se těší oblibě zvláště série, které kombinují kov s keramikou, a také série s matnými povrchovými úpravami, především černá a bílá matná.

 
Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.