držák ručníků 600-657 mm Lineabeta Venessia, různé barvy povrchu

52916.29
Neohodnoceno
  • 3 084 Kč 308 Kč –10 %
  • Do 4 týdnů
    Můžeme doručit do: 25.2.2021
2 776 Kč / ks
Kategorie: Koupelna
Barva: Chrom
 
Nastavitelný držák ručníků -  od 600 mm do 657 mm. U držáku je možno zvolit různé povrchové úpravy: chrom, leštěný zlatý povrch, černý nikl, leštěná měď, bronzová - cena v roletce se odvíjí dle zvolené povrchové úpravy. 

Série Venessia dokáže svým zajímavým vzhledem vdechnout eleganci každému stylu koupelny. Všechny doplňky jsou závěsné, takže vám ušetří místo na umyvadle a usnadní úklid. Další výrobky ze této krásné a jemné série naleznete zde.

Držák ručníků je možné připevnit navrtáním pomocí vrutů, tak také přilepením. Součástí balení jsou vruty. V případě možnosti přilepením, je třeba doobjednat lepidlo, které není součástí balení - viz Vhodné příslušenství.

Rozměr:  h. 85 mm x š. 600 - 657 mm. Bližší údaje viz. technický nákres.

Lineabeta – koupelnové doplňky, umyvadlové mísy.

Když se zeptáte Italů na nejlepšího výrobce koupelnových doplňků, spousta z nich vám odpoví „Lineabeta“.

Tuto rodinnou firmu založil v roce 1980 Carlo Capitanio a dnes ji řídí jeho dcera. Lineabeta je v Itálii velmi populární, najdeme ji ve více než 1500 showroomech po celé zemi. Obliba značky stoupá celosvětově, daří se exportu, dnes zastoupení Lineabety najdeme již v 60 zemích. U nás se těší oblibě zvláště série, které kombinují kov s keramikou, a také série s matnými povrchovými úpravami, především černá a bílá matná.

 
Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.