Otopné těleso Antrax Total Mirror, elektrické

EC TVTM171035M
Neohodnoceno

Otopné těleso Antrax Total Mirror má vzhled zrcadla.


  • Na dotaz
    Můžeme doručit do: 25.10.2021
52 821 Kč / ks
Kategorie: Designové radiátory
01 Typ dle vytápění: elektrický
Výrobce: Antrax
Série: Tavola
Šířka v cm: 35, 171
Výška v cm: 35, 171
 

Moderní tenký designový radiátor Antrax Total Mirror navrhl designér Andrea Crosetta.

Radiátor má vzhled zrcadla, na jehož přední straně se nachází dotykový ovládací displej. Součástí je i dálkové ovládání (infračervené).

Série Antrax Tavola se skládá z řady hladkých hliníkových plechů o tloušťce 4 mm.

Tělesa Antrax Tavola jsou přímým a pragmatickým řešením potřeb v oblasti designu koupelen, zejména tam, kde je třeba přizpůsobit stísněné a zúžené prostory, a zároveň dosáhnout vysoce fascinujícího stylu a funkčnosti.

Délka kabelu 110 cm. Radiátor lze instalovat vodorovně i svisle.

 

Rozměry otopného tělesa TOTAL MIRROR:

35 x 171 cm, výkon 700 W.

Podobné produkty

Antrax IT přichází s novým způsobem pojetí tepla: otopné těleso se stává skutečným objektem designu, rozlišujícím prvkem vnitřní architektury, který nejen plní svou primární funkci tepla, ale také zlepšuje jeho okolí, zprostředkovává pocity pohody a odráží styl, chutě a osobnost těch, kteří si ho vybrali.

Společnost Antrax IT uvedla na trh novou generaci radiátorů navržených tak, aby zaručovaly maximální účinnost vytápění a zároveň zajišťovaly lepší kvalitu života a také úsporu energie, přičemž vždy kladly hlavní důraz na otázky udržitelnosti: všechny výrobní fáze jsou řízeny technologiemi s velmi nízkým dopadem na životní prostředí, které zahrnují použití 100% recyklovatelných materiálů.

Otopné tělesa jsou k dispozici ve více než 200 barvách.

Oficiální web výrobce Antrax IT.

 
Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.