Otopné těleso Antrax T Tower, elektrický

EC TTW170014_S EC TTW170014_B EC TTW170014_T Zvolte variantu
Neohodnoceno

Designový vertikální radiátor Antrax T Tower vytváří kus interiéru. Široká škála barevného provedení.


  • Zvolte variantuNa dotazNa dotazNa dotaz
    Můžeme doručit do: 25.2.2022 25.2.2022 25.2.2022
55 558 Kč / ks 46 309 Kč / ks 50 934 Kč / ks od 46 309 Kč
  • Barva
Kategorie: Designové radiátory
01 Typ dle vytápění: elektrický
Výrobce: Antrax
Série: Série T
Šířka v cm: 45
Výška v cm: 170
 

Otopné těleso Antrax T je více než jen hliníkový designový radiátor. Je to kus interiéru, který navrhl Matteo Thun a Antonio Rodriguez. 

S otopnými tělesy série T můžete vytvářet „teplé“ konfigurace: individuální a kombinované poličky, držáky předmětů, držáky na ručníky atd. Vhodné pro koupelnu, vstupní prostory a halu, kuchyň či obývací pokoj.

Standardně je dodáván s černým kabelem. Délka kabelu 200 cm. Za příplatek je možné objednat s dálkovým ovládáním. Pro bližší informace nás kontaktujte. Za příplatek lze doobjednat držák či háček na ručník. Vyrábí se také v teplovodní variantě - najdete v podobných produktech.

 

Rozměr otopného tělesa T Tower (elektrická verze): 

170 x 45 cm, výkon 750 W.

 

Barevné variace:

B: bílá barva

antrax-barvy-B

 

T: barevná paleta - matné, lesklé a pastelové barvy. Barvy RAL, které nejsou uvedené v barevné paletě, lze v lesklém provedení vyrobit za příplatek 20 %. 

Lesklé:

antrax-barvy-T-leskle

Matné:

antrax-barvy-T-matne

Pastelové:

antrax-barvy-T-pastelove

 

S: speciální barvy

antrax-barvy-S-2020

Podobné produkty

Antrax IT přichází s novým způsobem pojetí tepla: otopné těleso se stává skutečným objektem designu, rozlišujícím prvkem vnitřní architektury, který nejen plní svou primární funkci tepla, ale také zlepšuje jeho okolí, zprostředkovává pocity pohody a odráží styl, chutě a osobnost těch, kteří si ho vybrali.

Společnost Antrax IT uvedla na trh novou generaci radiátorů navržených tak, aby zaručovaly maximální účinnost vytápění a zároveň zajišťovaly lepší kvalitu života a také úsporu energie, přičemž vždy kladly hlavní důraz na otázky udržitelnosti: všechny výrobní fáze jsou řízeny technologiemi s velmi nízkým dopadem na životní prostředí, které zahrnují použití 100% recyklovatelných materiálů.

Otopné tělesa jsou k dispozici ve více než 200 barvách.

Oficiální web výrobce Antrax IT.