Najděte si stylový koš na prádlo

V každé domácnosti najdeme alespoň jeden koš na prádlo. Většinou má své místo v koupelně. Do malých koupelen se lépe hodí koše na prádlo, které se dají lehce přemístit či složit a schovat. Ve větších prostorách si můžeme pořídit koš i prádelník.

Jelikož se v koupelnách zdržuje vlhkost, je potřeba zohlednit materiál zvoleného koše. Ten by měl být prodyšný. Také mokré nebo propocené oblečení je lepší před vhozením do koše nechat proschnout nebo rovnou vyprat.  

Dnes se vyrábí spousta designových kousků, které mají vyjímatelnou pratelnou vnitřní část. A tak je jejich údržba mnohem jednodušší. Najděte si ten pravý kousek pro Vás.

Velmi pěkně vypadá proutěný koš na prádlo Aquanova Gisla, který vynikne především v koupelně rustikálního stylu. Proutěné koše na prádlo budou také vynikat i v moderních koupelnách. Do těch se hodí i koše kovové. Např. kovové koše z Lineabety s bavlněnou vložkou nebo koše Aquanova Icon.

Další variantou jsou například koše z plsti, látkové či plastové koše, které se dají pořídit v několika variantách. Např. koše z Aquanovy Amy jsou vyrobené z plsti (filcu) s dřevěnými rukojeťmi. Mezi oblíbené bavlněné koše patří série Aquanova Colin, Evora nebo Olav. Zajímavou kombinací materiálů je řada Aquanova Fraser, která kombinuje umělý semiš, umělou kůži a len.

Neméně důležitý je koš na čisté prádlo, abyste vyprané nebo usušené prádlo nenosili v ruce. Koše na čisté prádlo jsou pevné nebo měkké. Pokud používáte sušičku, doporučujeme zvolit pevný koš, aby se vám prádlo nepomačkalo.

Koš na prádlo může být unikátním kouskem vaší domácnosti. Vybírat můžete i z pohodlí domova přímo na našich stránkách.

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.