Kvalitní a originální ručníky a předložky Abyss & Habidecor

Tato původně malá rodinná firma začala s výrobou ručníků před více než 30 lety. Sídlí v srdci Portugalska a za ty léta se stala jedním z předních výrobců koupelnového textilu v Evropě. 

Ve svých výrobcích kombinují umělecký design a nejvyšší kvalitu egyptské bavlny. Výhradním materiálem je právě vysoce česaná egyptská bavlna, ze které vytvářejí luxusní ručníky, koupelnové předložky a župany. Případně v kombinaci s dalšími kvalitními materiály jako je modal, akryl, lurex či len.

Ručníky a osušky Abyss & Habidecor

Ručníky a osušky Abyss & Habidecor jsou vyráběny převážně ze 100% česané bavlny nebo v kombinaci s dalšími, výše zmíněnými, kvalitními materiály. Jejich gramáž je od 300 gr/m2 do 700 gr/m2. Můžete si pořídit kompletní sadu ručníků všech rozměrů: mycí žínku, ručníky na ruce, ručníky pro hosty a osušky. Vybírat můžete z celé škály barev. Ručníky a osušky ze série Super Pile a Twill mají až 60 pestrých barevných odstínů.

 

Předložky Abyss & Habidecor

Předložky Abyss & Habidecor jsou vyráběny ze 100% česané bavlny s gramáží od 1000 gr/m2 až do 3200 gr/m2. Případně mohou být předložky kombinovány s modalem, akrylem či lurexem. Některé koupelnové předložky obsahují zlaté či stříbrné metalické nitě, díky čemuž získávají jedinečný vzhled. Předložky jsou vhodné nejen do koupelen, ale i do interiérů. 

V nabídce najdeme velké množství rozměrů, od klasických obdélníkových až po kulaté, oválné či atypické tvary. Mimo běžné rozměry (např. 50x80 cm, 60x100 cm, 70x140 cm, 80x150 cm) jsou k dispozici i velké formáty (např. 100x200 cm, 140x200 cm či 50x200 cm).

Podívejte se na kompletní nabídku koupelnových ručníků a předložek na našem e-shopu.

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.