Otopná tělesa Antrax IT

Antrax IT přichází s novým způsobem pojetí tepla: otopné těleso se stává skutečným objektem designu, rozlišujícím prvkem vnitřní architektury, který nejen plní svou primární funkci tepla, ale také zkrášluje jeho okolí, zprostředkovává pocity pohody a odráží styl, chutě a osobnost těch, kteří si ho vybrali.

Společnost Antrax IT se nachází pouhých 40 km od Benátek. Firma začínala jako rodinný podnik v roce 1997 a zpočátku se věnovala výrobě krbů a následně rozšířila svůj sortiment o otopná tělesa.

Hlavní předností společnosti bylo od počátku používání inovativních materiálů a hledání originálních tvarů. Každý radiátor je funkční, ale zároveň také atraktivní, čímž se stává skutečnou součástí vybavení interiéru.

V průběhu let se spojili s řadou mezinárodně uznávaných architektů a designérů a vytvořili jedinečné a poutavé radiátory. Tato různá partnerství následně umožnila vytvoření stále přizpůsobitelnějších radiátorů, a to jak co do rozměrů (vybrané radiátory lze vyrobit na míru), tak i povrchových úprav (řada barev Antrax zahrnuje více než 200 různých barevných variant, včetně speciálních a pokovených povrchových úprav).

Společnost Antrax IT uvedla na trh novou generaci radiátorů navržených tak, aby zaručovaly maximální účinnost vytápění a zároveň zajišťovaly lepší kvalitu života a také úsporu energie, přičemž vždy kladly hlavní důraz na otázky udržitelnosti: všechny výrobní fáze jsou řízeny technologiemi s velmi nízkým dopadem na životní prostředí, které zahrnují použití 100% recyklovatelných materiálů.

Svět Antrax IT zahrnuje designérské radiátory vyrobené ve spolupráci s mezinárodními architekty a designéry, jakož i radiátory, které byly díky svému tvaru a použité technologii vyznamenány po celém světě. Mezi nejvýznamnější partnerství patří: Andrea Crosetta, Dante O Benini a Luca Gonzo, Francesco Lucchese, Massimo Iosa Ghini, Victor Vasilev, Peter Rankin, Matteo Thun a Antonio Rodriguez, Daniel Libeskind a další.

Prohlédněte si nabídku otopných těles Antrax IT. S vhodným výběrem vám rádi pomůžeme.

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.