Novinky designových radiátorů Antrax

Novinkami italského výrobce otopných těles Antrax pro letošní rok 2020 jsou designové radiátory T Tower, Byobu, V8 a Waffle.

Otopné těleso Antrax T Tower je více než jen hliníkový designový radiátor. Je to kus interiéru, který navrhl Matteo Thun a Antonio Rodriguez. 

S otopnými tělesy série T můžete vytvářet „teplé“ konfigurace: individuální a kombinované poličky, držáky předmětů, držáky na ručníky atd. Vhodné pro koupelnu, vstupní prostory a halu, kuchyň či obývací pokoj.

Byobu je výsledkem kreativity Marca Sadlera. Otopné těleso čerpá inspiraci z typických japonských dekorativních skládacích obrazovek a je navržen tak, aby rozptýlil teplo do svého okolí, vyplnil prostor a proměňuje se v designový prvek.

Radiátor může být vcelku nebo ze dvou částí, které se pohybují pootočením kolem centrálního čepu, a tím získávají různé překvapivé tvary.

Otopný žebřík Antrax V8 má kulaté trubky ve 2 řadách s rovnoměrnými odstupy. Díky střídání topných trubek a volných mezer vzniká ideální místo k zavěšení ručníků. Radiátor V8 lze objednat ve 2 výškách: 102 a 160 cm a 2 šířkách: 40 a 50 cm.

"Texturované" teplo, moderní design a kreativita.. to je nový designový radiátor Antrax Waffle, který navrhl designér Piero Lissoni.

Moderní otopné těleso vychází z konceptu designu, jehož cílem je dosáhnout ideální kombinace mezi technickým prvkem, který je schopen zaručit vynikající úroveň výkonu, pokud jde o vytápění a udržitelnost, a dekorativním prvkem interiéru.

Společnost Antrax, konkrétně pro zvýšení přitažlivosti texturovaného vzhledu tohoto designového radiátoru, vyrobila pět reliéfních povrchových úprav, které byly vytvořeny pro zdůraznění objemu a přitažlivosti topné plochy.

Radiátor Waffle se skládá z prvků o rozměrech 61 x 41 cm a lze jej instalovat vodorovně (typ Waffle O) nebo svisle (typ Waffle V), maximálně do pěti prvků, což vede k neočekávaným konfiguracím.

Otopná tělesa jsou v teplovodním a elektrickém provedení, pouze tělesa Waffle jsou jen v teplovodní verzi a tělesa V8 jsou navíc i v kombinované verzi. Zaujal Vás některý z radiátorů? Rádi Vám pomůžeme s vhodným výběrem.