Novinky z Aquanovy - podzim/zima 2019

Přichází podzim a s ním i novinky belgického výrobce koupelnových doplňků Aquanovy.

Barvy podzimu jsou zemité odstíny a i v tomto duchu je nová čokoládová barva kolekce ONA. Dávkovače mýdla, pohárek, mýdlenka, wc čistící sada i zásobníky. Odpadkový koš je navíc v barvě cihly a šedo-fialové.

Abyste si zpříjemnily chladné podzimní a zimní večery, sáhněte po vonných kamenech v elegantní misce z přírodního kamene z kolekce HAMMAM. Kameny jsou již parfémované, ale v případě, že byste chtěli vůni intenzivnější, nakapete na kameny pár kapek parfému, který je také součástí balení. Na výběr máte ze 3 vůní: cedrové dřevo, zázvor s peprnými tóny a zelený čaj s tóny bergamotu a jasmínu. Vybranou vůni můžete zkombinovat s bytovým parfémem, který je taktéž novinkou.

 

A atmosféru doladíte i vonnou svíčkou Hammam. Ta je ve vůních cedrového dřeva, zázvoru nebo divoké máty. Celou místnost provoníte také difuzérem Hammam, který má vedle původních tří vůní (cedrové dřevo, zázvor a máta) novou vůni zeleného čaje s tóny bergamotu a jasmínu. Novinkou je difuzér série Conor v béžovém odstínu přírodního kamene. V nabídce ve třech vůních.

Série Conor a Moon také nově zahrnuje boxy na kapesníky. U série Conor máte na výběr ze čtvercové nebo obdélníkové varianty v béžové barvě. A série Moon nabízí bílou a černou variantu.

Tak už víte, kterou z novinek si pořídíte domů Vy?