Luxusní ručníky Abyss&Habidecor

Portugalský výrobce Abyss&Habidecor nás nadchnul perfektním širokým výběrem barev a dekorů spolu se skvělým zpracováním.

Ve svých výrobcích kombinují umělecký design a nejvyšší kvalitu egyptské bavlny. Základním materiálem je právě vysoce česaná egyptská bavlna. Případně v kombinaci s dalšími kvalitními materiály jako je modal, akryl, lurex či len.

Kolekce ručníků Gloria má jemný dekor květin, díky němuž si ve vaší koupelně můžete vykouzlit jarní zahradu. 

Luxusní a nadčasový design přináší kolekce Marbre, která má dekor mramorového kamene.

3D vzor vytváří jedinečný a symetrický vzhled ručníků série Montana.

Elegantní vzhled s hrubším dekorem proužků najdete u kolekce Super Twill.

Bílé ručníky série Joia v jednoduchém klasickém designu s rámečkem ve zlaté nebo stříbrné barvě. Vetkané metalické nitě dodají elegantní nádech každé koupelně.

Za zmínku stojí i oblíbená kolekce ručníků Super Pile s vysokou gramáží 700 gr/m2, která je velmi příjemná na dotek.  

Ručníky a osušky Abyss&Habidecor mají gramáž od 300 gr/m2 do 700 gr/m2. Můžete si pořídit kompletní sadu ručníků všech rozměrů: mycí žínku, ručníky na ruce, ručníky pro hosty a osušky.

Vybírat můžete z celé škály barev. Jsou použity jemné a nadčasové odstíny. Ručníky a osušky ze série Super Pile a Twill mají na výběr až 60 pestrých barevných odstínů.

Vzorníky barev můžete vidět v našich showroomech v Ostravě a v Praze. Pro zjištění skladových zásob a dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.