Lineabeta: oblíbené koupelnové doplňky Italů

Rodinnou firmu Lineabetu založil v roce 1980 Carlo Capitanio. Jedná se o výrobce koupelnových doplňků, designového nábytku a umyvadel.

Společnost Lineabeta je v Itálii velmi populární a stala se jednou z nejlepších značek na trhu. Najdeme ji ve více než 1500 showroomech po celé zemi. Oblíbenost koupelnových doplňků Lineabeta stoupá i celosvětově a dnes má Lineabeta zastoupení již v 60 zemích.

Lineabeta vnímá koupelnu jako místo, kde každý žije podle svých představ a vlastních potřeb. Koupelna je praktickým místem, ale také místem pro sdílení a přemýšlení. Posloucháme v ní hudbu, myjeme se, oblékáme se, staráme se o sebe či si čteme noviny. Designéři Lineabety proto vytvořili 7 koupelen, které představují 7 lidí s různým životním stylem.

Koupelnové doplňky Lineabeta jsou vyrobeny převážně z chromu nebo z nerezové oceli v kombinaci s čirým nebo mléčným sklem, ale mezi použitými materiály nechybí ani kvalitní keramika, bambus či kámen.

Mezi nejprodávanější patří série, které kombinují kov s keramikou. Zejména v poslední době se dostávají do zájmu doplňky s matnou povrchovou úpravou v černé nebo bílé barvě. Např. série Saeta či Grela.

K základním koupelnových doplňkům patří dávkovače mýdla, mýdlenky, pohárky na zubní kartáčky, wc čistící sady, držáky na toaletní papír či poličky a háčky na ručníky. V nabídce jsou také zrcadla a kosmetická zrcátka, dózy na drobnosti, zásobníky na kapesníky či koše na prádlo.

Rádi Vám s výběrem koupelnových doplňků poradíme i osobně na našich prodejnách v Praze nebo v Ostravě. Přijďte nás navštívit a podívat se na vystavené vzorky.

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.