Nové koupelnové doplňky EMCO

Novinkou letošního podzimu v nabídce našeho e-shopu je jeden z předních německých výrobců koupelnových doplňků EMCO.

Jedná se o společnost s dlouholetou tradicí, jejíž výrobky spojují design s funkčností a kvalitou a kladou důraz na lásku k přírodě a životnímu prostředí. Koupelnové doplňky Emco jsou ozdobou každé koupelny a toalety.

Pro začátek jsme do nabídky zařadili 4 série, které si postupně představíme.

Koupelnové doplňky ze série Fino jsou vyrobeny z elegantní kombinace chromu a čirého skla v kulatém designu. Hodí se do každé koupelny, ať už je v moderním nebo minimalistickém stylu.

Série Loft jde s ruku v ruce s moderními trendy a kombinuje matné sklo s rámečky v černé barvě. Ostatní doplňky jako držák toaletního papíru, držák ručníku nebo háček jsou celé v černé barvě. Doplňky jsou v hranatém designu se zaoblenými hranami. Tato zajímavá kombinace materiálů a barev vytvoří netradiční koupelnu.

Koupelnové doplňky ze série Trend jsou vyrobeny z kombinace chromu a matného skla, přičemž dohromady spojuje kulatý a hranatý design. Tím dodává koupelně a toaletě kreativní nádech a nevšední design.

Neméně důležitou součástí koupelny jsou police či košíky do sprchového koutu. Ať už hledáte odkládací prostor pro žínku nebo šampony, jistě vám přijdou vhod. V nabídce jsou obdélníkové i rohové poličky v různých tvarech a velikostech.

A samozřejmě nesmí chybět ani kosmetická zrcátka. To ocení nejen ženy při svém zkrášlování, ale také muži např. při holení. Zrcátka jsou zvětšovací a v některých variantách i podsvícené.

Všechny doplňky jsou v závěsné variantě, tudíž nezabírají zbytečné místo na umyvadle. A můžete si tak jejich výhod užívat naplno.