Koupelnové a bytové doplňky Aquanova

Rodinná belgická firma Aquanova vytváří doplňky do koupelny a domácnosti již od roku 1948. Výrobce klade důraz na špičkovou kvalitu a originální design. S koupelnovými doplňky Aquanova získá Vaše koupelna příjemnou atmosféru pro každodenní relaxaci a pohodu.

Máte rádi elegantní a čistý design? Nebo byste raději sáhli po více extravagantních koupelnových doplňcích? Koupelnové doplňky z firmy Aquanova nabízí velké množství materiálů a barev. Např. z keramiky, kovu, skla, mramoru, ale také z břidlice, pryskyřice, terrazza, betonu či dřeva.

Firma Aquanova nabízí i kvalitní bytové doplňky do všech interiérů – svícny, mísy, koše, ručníky a předložky a další. Navíc difuzéry Váš byt či dům nejen zútulní, ale i nádherně provoní.

Výrobce uvádí na trh novou kolekci dvakrát ročně. Například kolekci jaro/léto 2019 dominují barvy indigo (tmavě modrá) a tmavě červená až vínová. Další novinkou jsou celobarevné keramické doplňky série Forte, dávkovače mýdla série Uma ve 4 barvách nebo doplňky série Ugo se speciální glazurou ve vintage stylu v bronzové barvě.

Sledujte náš blog a buďte první, kdo o novinkách dozví.

Nebo se přijďte osobně podívat na náš showroom v Praze či v Ostravě, kde máme doplňky vystavené.