Jak si vybrat správný typ koupelnových doplňků

Koupelnové doplňky tvoří nedílnou součást vybavení koupelny. Stejná koupelna, avšak s jinými doplňky, může vytvořit rozdílnou atmosféru a celkový dojem.

Jak jsme si již řekli v jednom z předchozích článků, k dostání jsou různé materiály i barvy koupelnových doplňků. Dalším důležitým bodem, který je třeba si při plánování koupelny rozmyslet, je typ doplňků. Dnes si můžete vybírat ze závěsné varianty, doplňků na postavení či doplňků k nalepení.

Výhodou závěsných doplňků je to, že při úklidu nikde nepřekáží a jejich údržba je jednodušší. Doplňky uchycené na zdi působí čistým, elegantním a nadčasovým vzhledem. Navíc nehrozí riziko, že do něj můžete strčit a doplněk spadne a rozbije se.  

Pokud se rozhodnete pro koupelnové doplňky na postavení, můžete je v koupelně snadněji přemístit a obměnit. To ocení především ti, kteří rádi sledují nové trendy nebo si chtějí kombinovat materiály a barvy podle nálady.

Výrobce koupelnových doplňků Lineabeta má na výběr množství sérií k navrtání i na postavení. Výrobce Aquanova nabízí zejména doplňky na postavení a jejich výběr je opravdu bohatý. Pozadu není ani výrobce Windisch, který představuje varianty závěsné i na postavení a mnohé série doplňují luxusní krystaly Swarovski.

Lineabeta navíc uvedla na trh koupelnové doplňky, které se na zeď upevní pomocí lepidla. Odpadá tak starost s vrtáním a dalším nepořádkem. Doplňky na nalepení tím získávají výhody závěsných variant. Nevýhodou je, že nemají takovou nosnost a odolnost, takže s jejich manipulací musíte být opatrnější.

A jaký typ doplňků byste si vybrali Vy? Váháte? Navštivte náš showroom a rádi Vám s výběrem nejlepší varianty pro Vás poradíme.  

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.