Koupelnové doplňky z přírodního kamene

Koupelnové doplňky z přírodního kamene nejsou pouhou ozdobou koupelny, ale v případě kvalitního zpracování také funkčním pomocníkem. Existuje několik málo výrobců, kteří umí z kusu kamene vytvořit nádherný a zároveň kvalitní produkt. A právě mezi takové prvotřídní výrobce patří i firma Aquanova. Jejich koupelnové kamenné doplňky jsme měli možnost osahat a vyzkoušet. A co si o nich myslíme?

Opracování přírodního kamene je už na první pohled velmi čisté. Důmyslné propracování veškerých detailů vytváří z každého kousku jedinečný přírodní produkt. V závislosti na struktuře lomu a kamene se může barva a vzorek jednotlivých doplňků lišit. Výhodou je, že doplňky mají dlouhou životnost a snadno se udržují.

Kamenné doplňky se skvěle hodí do koupelen v přírodním a elegantním stylu. Série Hammam je vyrobena z grafitového mramoru se saténovou povrchovou úpravou a s prvky z nerezové oceli.

Koupelnové doplňky ze série Zona jsou v šedých tónech mramoru zdobené drážkami. Série Conor a Luxor jsou zpracovány z béžového mramoru se saténovým povrchem a s prvky z nerezové oceli.

Doplňky ze série Slate jsou vyrobeny z přírodního, kamenného materiálu v grafitově černé barvě. Surový a přirozený vzhled je ideální pro minimalistické a moderní koupelny.

Už přemýšlíte, který se Vám líbí nejvíce? Neváhejte a přijďte nás navštívit na jednom z našich showroomů a přesvědčit se na vlastní oči.