Černé koupelnové doplňky

Už dávno neplatí, že do koupelny patří jen bílé koupelnové doplňky. V dnešní době se již můžeme setkat s bohatou nabídkou koupelnových doplňků různých motivů a barev. A vytváří se stále větší poptávka po koupelnových doplňcích v černé barvě. I samotní výrobci inovují své kolekce právě o černé kousky.

Výrazné černé doplňky na bílé keramice působí dramatickým, ale stylovým dojmem. Černobílá keramika, navíc v kombinaci s asymetrickými tvary působí velmi luxusním dojmem.

koupelna-s-cernymi-koupelnovymi-doplnky

sérii Opaco od italského výrobce Aquanova najdete kompletní kolekci doplňků v černé barvě (dávkovač mýdla, mýdlenku, pohárek, wc čistící sadu, kosmetický zásobník i kulatý tác). Tato kolekce kombinuje matné a lesklé prvky a svými jednoduchými tvary se stávají krásným přírůstkem do elegantní koupelny nebo vkusně zařízeného bytu.

Další zajímavou kolekcí je např. série Aquanova Oscar, která se vyznačuje jednoduchými liniemi a jemným zaoblením hran. Elegantní a minimalistický design je doplněný o dřevěné detaily z bukového dřeva.

Netradiční a zajímavý design najdete u série Aquanova Ugo.

Pozadu nejsou ani ostatní výrobci. Např. známý italských výrobce Lineabeta přichází stále s novými inovacemi a postupně na trh uvádí jednotlivé doplňky s černými prvky. Zajímavým provedením jsou dávkovače mýdla z bílé keramiky doplněné černou pumpičkou.

V černých barvách nabízí různé háčky, držáky ručníků, poličky, držáky toaletního papíru nebo wc čistící sady.

Pokud by Vás keramika už omrzela, můžete vyzkoušet doplňky např. z přírodního kamene v grafitové barvě, jako je např. Aquanova Slate nebo Hammam.

Doplňky můžete sladit s kovovými bateriemi např. v chromu, nerezové oceli nebo také v decentním podání i se zlatými prvky.

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.