Bezpečná, a přesto krásná koupelna? Víme, jak na to!

Koupelna je místem ranních a večerních rituálů, ale také místem relaxace a odpočinku. Proto chceme, abychom se v ní cítili příjemně. K tomu nám pomohou dobře zvolené koupelnové doplňky.

I když se to nemusí na první pohled zdát, stává se v koupelně velké množství úrazů, a to především kvůli mokré a kluzké podlaze. Nejlepším řešením je spojit krásu s praktičností. Rozlučte se s obyčejnou nevzhlednou rohožkou a použijte předložku se zajímavým designem.

Kvalitní předložky portugalské firmy Abyss & Habidecor dokáží splnit všechna Vaše přání. Jedná se o luxusní nadýchané předložky ze 100% egyptské česané bavlny vysoké gramáže. Některé předložky jsou v kombinaci s hedvábím, akrylem či lurexem. Vybrané kolekce mají předložky prošívané metalickými zlatými či stříbrnými nitěmi, čímž dodají Vaší koupelně luxusní vzhled.

V nabídce je velké množství motivů a vzorů. Od jednobarevných, přes dekor dřeva, usazených hornin, písečných dun, květin, peří až po abstraktní zobrazení zářivé noční oblohy. Můžete si vybrat z klasických obdélníkových či čtvercových formátů, ale také z řady atypických tvarů.

Koupelnové předložky Abyss & Habidecor jsou velmi měkké a příjemné na dotek. Dopřejte si i svým chodidlům nezapomenutelný zážitek.

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.