Antrax Android: japonské origami ve vaší koupelně

Otopné těleso Antrax Android je ikonický designový radiátor navržený Danielem Libeskindem, který je inovativní v designu i v použitých technologiích.

Daniel Libeskind, mezinárodní postava v architektuře a urbanismu, je proslulý svou schopností evokovat kulturní historii v budovách současnosti. Tento uznávaný architekt se podílel např. na výstavbě Židovského muzea v Berlíně nebo byl hlavním plánovačem obnovy Světového obchodního centra, přednáší na univerzitách a profesionálních summitech. Jeho architektura a myšlenky byly předmětem mnoha článků a výstav, které ovlivňovaly oblast architektury a rozvoj měst a kultury.

Tvar tělesa Android je inspirován japonskými origami. Design radiátoru sestává z dynamické sekvence úhlů a čar, která vytváří stíny a efekty šerosvitu, které zdůrazňují poskládání tělesa. Jako doplněk ke standardnímu modelu je Android IQ sofistikovanější verzí, kde byla profilová lišta řezána příčně v určitém úhlu, což zdůrazňuje její odvážný design.

Přesto síla Androidu nekončí v jeho ikonickém obrysu: koncept navržený slavným architektem ve skutečnosti zahrnuje hlavní zaměření na otázky udržitelnosti díky použití 100% recyklovatelného materiálu a účelně navržené technologie.

Provoz otopného tělesa Android vyžaduje velmi omezený obsah vody a díky speciálnímu patentovanému obvodu je těleso plně funkční velmi rychle a dosahuje značné úspory energie. Vyrábí se v teplovodní i elektrické variantě.

Tento designový radiátor poskytuje vysokou účinnost vytápění a je k dispozici ve více než 200 barevných variantách, lze jej instalovat vodorovně (Android V, Android IQ) i svisle (Android O). Díky speciálnímu ocelovému držáku na ručníky je ideální pro použití také v koupelně.

Prohlédněte si naši nabídku designových radiátorů Antrax Android. Pro více informací nás kontaktujte.

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete v podmínkách ochrany osobních údajů.